Zyrtare: Visar Haklaj te Istogu

Please update your Flash Player to view content.

Zyrtare: Visar Haklaj te Istogu

Mesfushori defanziv Visar Haklaj mbrëmë në orët e fundit të afatit kalimtar ka nënshkruar kontratë me Istogun.

Haklaj u transferua në Istog nga Besa e Pejës.
Visari në fillim të këtij edicioni nënshkroi me Besën e Pejës me të cilën u nda për shkak të disa problemeve.

Haklaj luan si mesfushor defanziv,por që përshtatet mjaft mirë edhe në vijën e mbrojtjes, është 24-vjeçar.
Përveq Besës, ai ka luajtur edhe për Gjilanin dhe Drenicën.

Zyrtare: Visar Haklaj te Istogu

Mesfushori defanziv Visar Haklaj mbrëmë në orët e fundit të afatit kalimtar ka nënshkruar kontratë me Istogun.

Haklaj u transferua në Istog nga Besa e Pejës.
Visari në fillim të këtij edicioni nënshkroi me Besën e Pejës me të cilën u nda për shkak të disa problemeve.

 

Haklaj luan si mesfushor defanziv,por që përshtatet mjaft mirë edhe në vijën e mbrojtjes, është 24-vjeçar.
Përveq Besës, ai ka luajtur edhe për Gjilanin dhe Drenicën.