Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Llapit

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Llapit

Trajneri Genc Hoxha me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi për ndeshjen e nesërme kundër Llapit ftuan këta futbollistë:

Valmir Hajrizaj, Kushtrim Hoxhaj,

Besnik Morina, Kadri Kastrati, Ardian Dervishaj, Landrit Rama, Ilir Syla, Ragip Mazrekaj, Drilon Shabanaj, Adnan Maxharraj, Rinor Kuqi

Dugagjin Gashi, Kushtrim Gashi, Agron Bruqi, Mensur Duraku, Fatlum Gashi, Selim Bajramaj

Egzon Gashi, Drilon Nuza, Edon Mavraj


Ndeshja: Istogu - Llapi zhvillohet nesër (e shtunë) në stadiumin ''Shahin Haxhiislami'' në Pejë, me fillim nga ora 15:00.