Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Gjilanit

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Gjilanit

Trajneri Genc Hoxha me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi për ndeshjen e nesërme kundër Gjilanit ftuan këta futbollistë:

Valmir Hajrizaj, Kushtrim Hoxhaj,
Besnik Morina, Kadri Kastrati, Ardian Dervishaj, Landrit Rama, Ilir Syla, Ragip Mazrekaj, Drilon Shabanaj, Adnan Maxharraj,
Dugagjin Gashi, Kushtrim Gashi, Agron Bruqi, Mensur Duraku, Fatlum Gashi, Nikollë Prekaj
Egzon Gashi, Drilon Nuza, Selim Bajramaj
--------------------------------------------------------------------------------

Ndeshja: Istogu - Gjilani zhvillohet nesër (e shtunë) në stadiumin ''Shahin Haxhiislami'' në Pejë, me fillim nga ora 16:00.