Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Lirisë

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Lirisë

Trajneri Genc Hoxha me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi për ndeshjen e nesërme kundër Lirisë ftuan këta futbollistë:


Valmir Hajrizaj, Kushtrim Hoxhaj,

Besnik Morina, Kadri Kastrati, Landrit Rama, Ilir Syla, Ragip Mazrekaj, Drilon Shabanaj, Adnan Maxharraj, Ardian Dervishaj

Dugagjin Gashi, Kushtrim Gashi, Agron Bruqi, Mensur Duraku, Fatlum Gashi

Egzon Gashi, Drilon Nuza, Selim Bajramaj

 


Ndeshja Istogu - Liria zhvillohet nesër ( e shtunë ) në stadiumin ''Shahin Haxhiislami'' në Pejë, duke filluar nga ora 16:00.