Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Prishtinës

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Prishtinës

Trajneri Genc Hoxha me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi për ndeshjen e nesërme kundër Prishtinës ftuan këta futbollistë:

Valmir Hajrizaj, Kushtrim Hoxhaj,
Besnik Morina, Kadri Kastrati, Landrit Rama, Ilir Syla, Ragip Mazrekaj, Drilon Shabanaj, Adnan Maxharraj,
Dugagjin Gashi, Kushtrim Gashi, Agron Bruqi, Mensur Duraku, Fatlum Gashi, Alban Musolli,
Egzon Gashi, Drilon Nuza, Arbër Hoxha.

Ndeshja: Istogu - Prishtina zhvillohet nesër (e shtunë) në stadiumin ''Shahin Haxhiislami'' në Pejë, me fillim nga ora 17:00.

 

Shpresojmë në rezultat pozitiv për klubin tonë.