Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Trepçës '89

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Trepçës '89

Trajneri Genc Hoxha me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi për ndeshjen e nesërme kundër Trepçës '89 ftuan këta futbollistë:

Valmir Hajrizaj, Kushtrim Hoxhaj, Besnik Morina, Kadri Kastrati, Landrit Rama, Ilir Syla, Ragip Mazrekaj, Drilon Shabanaj, Adnan Maxharraj, Ardian Dervishaj, Dugagjin Gashi, Kushtrim Gashi, Agron Bruqi, Mensur Duraku, Fatlum Gashi, Alban Musolli, Nikollë Prekaj, Egzon Gashi, Drilon Nuza, Arbër Hoxha.

Ndeshja: Trepça '89 - Istogu zhvillohet nesër (e diel) në stadiumin ''Riza Lushta'' në Mitrovicë, me fillim nga ora 17:00.

 

Shpresojmë në rezultat pozitiv për klubin tonë.