Istogu kompleton transferimin e tre futbollistëve nga Vëllaznimi

Please update your Flash Player to view content.

Istogu kompleton transferimin e tre futbollistëve nga Vëllaznimi

Skuadra e Istogut sot ka zyrtarizuar tri përforcimet e reja që i transferoi nga Vëllaznimi i Gjakovës.

Përforcimet e reja janë: Ilir Syla (mbrojtës), Landrit Rama (mbrojtës) dhe Drilon Nuza (sulmues).

Të tre këta lojtarë janë futbollistë të rinjë, në stinorin e fundit ishin lojtarë standard në formacinin e gjakovarëve.

 

I deshirojmë mirëseardhje në klubin tonë, dhe i urojmë shumë suksese.