Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Hajvalisë

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Hajvalisë

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë për ndeshjen e së dielës ku do të përballen me Hajvalinë.

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Besnik Krasniqi, Drilon Shabanaj, Besnik Morina, Rinor Kuqi,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj, Agron Haxhijaj

 

Mesfushorë: Agron Bruqi,  Fatlum Gashi, Kushtrim Gashi, Ardian Dervishaj, Enis Miranaj,  Jusuf Sabotiq, Nikollë Prekaj

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Erblind Mulaj

 

 

Ndeshja Istogu - Hajvalia zhvillohet të dielën në stadiumin ''Demush Mavraj'' në Istog, duke filluar nga ora 16:00.