Kthehet Mulaj, lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Trepçës '89

Please update your Flash Player to view content.

Kthehet Mulaj, lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Trepçës '89

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë për ndeshjen e së dielës ku do të përballen me Trepçën '89.

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Besnik Krasniqi, Drilon Shabanaj, Besnik Morina, Kadri Kastrati,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj

 

Mesfushorë: Agron Bruqi,  Fatlum Gashi, Kushtrim Gashi, Ardian Dervishaj, Enis Miranaj,  Jusuf Sabotiq

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Erblind Mulaj

 

 

Ndeshja: Trepça '89 - Istogu zhvillohet të dielën, në stadiumin ''Riza Lushta'' në Mitrovicë, në ora 16:00.