Kthehet Krasniqi, lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Kosova (V)

Please update your Flash Player to view content.

Kthehet Krasniqi, lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Kosova (V)

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë për ndeshjen e nesërme që do të takohen me Kosovën e Vushtrrisë.

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Besnik Krasniqi, Drilon Shabanaj, Besnik Morina, Kadri Kastrati,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj

 

Mesfushorë: Agron Bruqi,  Fatlum Gashi, Kushtrim Gashi, Ardian Dervishaj, Enis Miranaj,  Jusuf Sabotiq

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Edon Mavraj

 

 

Ndeshja: Istogu - Kosova (V) zhvillohet nesër në stadiumin ''Demush Mavraj'' në Istog, me fillim nga ora 16:00.