Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Trepçës

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Trepçës

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë për ndeshjen e së dielës që do të përballen me Trepçën:

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Drilon Shabanaj, Besnik Morina,  Agron Haxhijaj, Kadri Kastrati,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj, Rinor Kuqi

 

Mesfushorë: Agron Bruqi,  Fatlum Gashi, Kushtrim Gashi, Ardian Dervishaj, Enis Miranaj, Nikollë Prekaj, Jusuf Sabotiq

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Edon Mavraj

 

 

Ndeshja: Trepça - Istogu zhvillohet të dielën, në stadiumin ''Adem Jashari'' në Mitrovicë, me fillim nga ora 16:00.