Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Ferizaj

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Ferizaj

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë për ndeshjen e së shtunës që përballen me Ferizajin.

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Rinor Kuqi, Besnik Morina,  Agron Haxhijaj, Kadri Kastrati,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj

 

Mesfushorë: Fatlum Gashi, Kushtrim Gashi, Ardian Dervishaj, Enis Miranaj, Nikollë Prekaj, Jusuf Sabotiq

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Edon Mavraj

 

 

Ndeshja Istogu - Ferizaj zhvillohet të shtunën, në stadiumin ''Demush Mavraj'' në Istog, duke filluar nga ora 16:00.