Kthehen Arifaj dhe Morina, lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Dritës

Please update your Flash Player to view content.

Kthehen Arifaj dhe Morina, lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Dritës

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë për ndeshjen e së mërkurës ku do të takohen me Dritën.

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Besnik Krasniqi, Besnik Morina,  Agron Haxhijaj, Drilon Shabanaj, Kadri Kastrati,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj

 

Mesfushorë: Fatlum Gashi, Agron Bruqi, Ardian Dervishaj, Enis Miranaj, Nikollë Prekaj, Jusuf Sabotiq

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Edon Mavraj

 

 

Ndeshja Drita - Istogu zhvillohet të mërkurën në Gjilan, duke filluar në ora 15:00, transmetim të ndeshjes nuk ka.