Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Drenicës

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Drenicës

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë :

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Besnik Krasniqi, Agron Haxhijaj, Drilon Shabanaj, Kadri Kastrati,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj

 

Mesfushorë: Fatlum Gashi, Agron Bruqi, Kushtrim Gashi, Ardian Dervishaj, Enis Miranaj, Nikollë Prekaj

 

Sulmues: Suad Saliagic, Jusuf Sabotiq, Edon Mavraj

 

 

Ndeshja: Drenica - Istogu, zhvillohet të shtunën, në stadiumin ''Bajram Aliu'' në Skënderaj, duke filluar nga ora 15:00