Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Ferronikelit

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Ferronikelit

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë për ndeshjen e së mërkurës përballë Ferronikelit:

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Besnik Morina, Drilon Shabanaj, Kadri Kastrati,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj

 

Mesfushorë: Nikollë Prekaj, Agron Bruqi, Kushtrim Gashi, Qëndrim Jahaj, Ardian Dervishaj, Jusuf Sabotiq, Enis Miranaj

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Erblind Mulaj, Edon Mavraj