Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Prishtinës

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Prishtinës

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Nexhat Zhubi ftuan këta futbollistë për ndeshjen e së shtunës përballë Prishtinës:

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj

 

Mbrojtës: Besnik Krasniqi, Besnik Morina, Drilon Shabanaj, Kadri Kastrati,  Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj

 

Mesfushorë: Fatlum Gashi, Agron Bruqi, Kushtrim Gashi, Qëndrim Jahaj, Ardian Dervishaj, Jusuf Sabotiq, Enis Miranaj

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Erblind Mulaj

 

 

Të shtunën nga ora 14:00, në stadiumin ''Demush Mavraj'' në Istog zhvillohet ndeshja e javës së 24-të: Istogu - Prishtina.