Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Besës

Please update your Flash Player to view content.

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Besës

Trajneri Nazmi Rama me dy ndihmësit e tij Hysni Kabashi dhe Mehdi Arifaj ftuan këta futbollistë për ndeshjen e së dielës kundër Besës:

 

Portier: Valmir Hajrizaj, Kushtrim Ramosaj

 

Mbrojtës: Besnik Krasniqi, Drilon Shabanaj, Ardian Dervishaj, Adnan Maxharraj, Armend Ademaj, Leonard Iberdemaj

 

Mesfushorë: Fatlum Gashi, Agron Bruqi, Kushtrim Gashi, Qëndrim Jahaj, Jusuf Sabotiq, Enis Miranaj

 

Sulmues: Suad Saliagic, Granit Arifaj, Erblind Mulaj, Edon Mavraj

 

Të dielën, nga ora 14:00, në stadiumin ''Shahin Haxhiislami'' në Pejë, zhvillohet derbi i rrathshit të Dukagjinit: Besa - Istogu.