K.F. Istogu | Faqja Zyrtare
Please update your Flash Player to view content.


 

 

 

 

Lejohet marrja dhe shpërndarja në media, portale, facebook etj, në qoftë se ceket burimi.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2011-2015 KFIstogu.com | KF-Istogu.com

 
kfistogupro.jpg

Top Golashenuesit:

Suad Saliagiç 3
Fatlum Gashi 2
Granit Bajra 2
Elvis Gacaferi 2
Selim Bajramaj 1
Granit Arifaj 1
Ardian Dervishaj 1
Jusuf Sabotiq 1


Rezultatet:

Ndeshjet e radhës:

SUPERLIGA

# Team N. F. B. H. P.
1 Ferronikeli 16 7 7 2 28
2 Hajvalia 16 7 5 4 26
3 Kosova V 16 6 7 3 25
4 Trepça 89 16 5 10 1 25
5 Prishtina 16 6 7 3 25
6 Besa 16 6 5 5 23
7 Drenica 16 6 3 7 21
8 Vëllaznimi 16 5 4 7 19
9 Drita 16 4 5 7 17
10 Istogu 16 4 4 8 16
11 Trepça 16 3 6 7 15
12 Ferizaj 16 3 5 8 14